Знакові дати
На минулому тижні в нашому навчальному закладі відзначали три знакові дати.
9 листопада День української писемності та мови.
В цей день активісти шкільної бібліотеки у вестибюлі школи оформили книжково-ілюстративну виставку «Мова – душа народу».
Учні 2-4 класів на великих перервах у форматі «відкритий мікрофон» розказували напам’ять улюблені вірші українських поетів.
Хлопчики та дівчатка 5 класу викликали на інтелектуальні змагання «Кращий знавець української мови» четвертокласників і в результаті отримали перемогу.
А ось для учнів 6, 7 класів, разом зі шкільною бібліотекою, була проведена конкурсно - розважальна програма «Мова – наш безцінний скарб».
Улюблене заняття для третьокласників – цеглинки LEGO. Використовуючи їх, вони розв’язували кросворди, ребуси, відгадували загадки, а на класній годині «Мова моя калинова» гралися в народні ігри, співали українських пісень.
В кінці тижня учні 9-11 класів взяли участь у районному етапі олімпіади з української мови та літератури.
З 20 жовтня по 10 листопада учні нашої школи долучилися до проведення щорічної обласної природоохоронної акції «Станемо на захист Чорного моря».
Так, зокрема, переходила з класу в клас «Чорноморська скринька». Заняття проводились на такі теми:
- «Життя у Чорному морі» , «Рослини у воді – великі трударі» (1-4 класи);
- «Річки, що впадають у Чорне море», «Що ми можемо зробити, щоб захистити Чорне море?» (5-7 класи);
- «Які чинники порушують екосистему моря», «Угоди і Конвенції про захист моря» (9-11 класи).
Учні 3 класу захищали свої проекти «Чим приваблює Чорне море птахів».
Шестикласники побували у віртуальній подорожі по морю та відвідали острів Зміїний, поповнюючи свої знання про флору і фауну Чорного моря.
Юнаки та дівчата 9 - 11 класів за круглим столом обговорювали екологічні проблеми водних басейнів, що оточують наш регіон.
«Чорне море - перлина природи» - під такою назвою була організована виставка – конкурс малюнків, плакатів, колажів для учнів 2-5 класів.
Шкільні дні тижня були присвячені ще одній важливій темі – Всесвітньому дню доброти, який відзначався 13 листопада . Проведені заходи надихали учнів на добрі вчинки, спонукали розуміти таку істину: «Віддаючи щось позитивне у Всесвіт, людина отримує значно більше».
Члени гуртка «Пошук» створили агітаційний центр, лейтмотивом якого стали слова «Ми приходимо у цей світ творити добро». На видному місці встановили скриньку, куди школярі опускали повідомлення про добрі справи, зроблені ними протягом тижня . А 13 листопада, за ініціативою гуртківців, на території села була проведена доброчинна акція «Нехай у Вашому серці завжди панує добро». Вітаючи жителів села з Днем добра, вони вручали зроблені паперові сердечка, що розкривали глибокий зміст «Хай у серці кожного завжди знаходиться місце для чуйності, благих вчинків і щастя, щоб не було зневіри, а бажання робити добрі справи супроводжували людину все життя».