Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

План роботи

Date: 6 вересня 2021 о 18:32, Refreshed 6 листопада 2023 о 12:01

План роботи шкільної бібліотеки на 2023/2024 н.р.

План роботи шкільної бібілотеки на 2022/2023 н.р.

ttps://docs.google.com/document/d/1XylSFT2gFqFXrl_9A9lXiIPOE6Sm9HQk/edit?usp=share_link&ouid=102853530289416402350&rtpof=true&sd=true

Українська мова – наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Багата і барвиста мова українського народу. Мова - то краса нашого життя,  - наше майбутнє.  Рідне слово - невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, свій народ.

Саме тому кожного року 21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Це свято було проголошене на Генеральній конференції ЮНЕСКО, яка відбулася 17 листопада 1999 року в Парижі.

В Україні це свято існує з 2002 року, коли з метою зміцнення державотворчої функції української мови, сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України Президент України підписав відповідне розпорядження про відзначення Міжнародного дня рідної мови.  Тож цього дня бібліотекарем закладу проведено  Мовознавчі олімпійські ігри(8кл) та  турнір знавців рідної мови(3-4кл).

У 2010 році в наших календарях на міжнародному рівні з’явився знаковий День Всесвітній день Матері-Землі, який відзначається 22-го квітня.

Мета цього дня – звернути увагу на проблеми навколишнього середовища. 22 квітня проводиться безліч екологічних заходів. Кожен житель планети може внести свій маленький вклад у справу захисту та відновлення довкілля.

То ж для учнів 5 класу бібліотекар  Ткаченко Л.О. та класний керівник Дадіжа М.Г. провели екологічну гру  «Неймовірна круговерть» на тему «Українські екомрії». Діти показали прекрасні знання з природознавства, дізналися нові пізнавальні факти за допомогою QR-кодів. Нагадали ще раз про основні види побутових відходів, які потрібно сортувати і здавати на переробку та багато іншого. Тож маємо надію, що посіяне нами насіння знання проросте міцними паростками ековчинків  наших вихованців.

Comments:
Only authorized users can leave comments.